Kiraz Ajans, hizmetlerine Fuar Sektörü ile başlamış olup çeşitli organizasyonlarda dönemsel insan kaynağı ihtiyacını karşılamak amaçlı 2012 yılında Beylikdüzü / İSTANBUL' da Çağatay Özçoban tarafından resmi olarak kurulmuş olup yaklaşık 12 yıldır hizmetlerine devam etmektedir.
Kiraz Ajans portfoyunda yaklaşık 750 kişiye yakın genelde part-time görev alan başarılı okullarda eğitimi devam eden, çalışma disiplinine sahip, görgülü ve yabancı dil konusunda başta İngilizce olmak üzere ileri seviyedeki öğrencilerden oluşmaktadır.
Hizmetlerimize Kiraz Ajans olarak başladığımız tarihten itibaren Fuar Organizasyonları ile yola çıkıp Kongre Organizasyonları, Ürün Tanıtım Organizasyonları, Ofis Destek Personel, Nişan-Düğün organizasyonları gibi bir çok sektörde ve posizyonda aradığınız Model, Tercüman, Hostes, Host, Garson, gibi birçok personel grubu Kiraz Ajans çatısı altında rahatça bulabilirsiniz.
Kiraz Ajans, geçirdiği süreler içerisinde hizmet verdiği katılımcı firmaların talepleri doğrultusunda insan kaynaklarını hizmetinin yanı sıra, ekipman kiralama, stand-showroom uygulaması ve catering konularında da hizmet dallarını genişletmiş ve büyümeye gitmiştir.
Kiraz Ajans 2016 yılı itibariyle verdiği hizmetlerde daha fazla profesyonelleşmeye gitmiş olup, Kiraz Ajans ailesini genişleterek, Kiraz Catering ve Organizasyon (www.kirazcatering.com) olarak daha büyük organizasyonlara kol sıvamış ve 6 yıldır Kiraz Catering ve Organizasyon olarak bir çok Fuar Organizasyonları, Düğün Organizasyonları, Nişan Organizasyonları, Doğum Günü Organizasyonları, Seminer Organizasyonları, Kongre Organizasyonları, Baby Shower Organizasyonları gibi bir çok organizasyonlarda kendi Kiraz Ajans bünyesinde ki personelleri İstanbul Avrupa yakası, İstanbul Anadolu yakası ve çevre illerde büyük başarıla imza atmıştır.